Nowa płyta

O Miłości

okladka3

Nareszcie pojawiła się druga płyta naszego zespołu zatytułowana O Miłości. Teksty pieśni opowiadają o Bożej miłości tak silnej, że oddał On za nas Swoje życie. To właśnie ta miłość rozbiła mur grzechu i dała nadzieję, by śmielej kroczyć przez życie, dostrzegać piękno wokoło i rozkoszować się Panem. Na krążku znajduje się 16 utworów - 4 z nich wykonane acapella, pozostałe z akompaniamentem fortepianu oraz towarzyszącymi dźwiękami fletu, skrzypiec i klarnetu. Na płycie znajdziecie autorskie utwory członków zespołu, oraz nowe aranżacje znanych pieśni. Żywimy głeboką nadzieję, że muzyka którą usłyszycie z tej płyty, przybliży każdego słuchacza do Stwórcy i pomoże na nowo uświadomić sobie jak wielka jest Jego miłość do każdego z nas!

Chcesz kupić płytę? Masz kilka możliwości, by to zrobić.

 • Przyjdź na nasz koncert, a po jego zakończeniu będziesz mógł nabyć płytę bezpośrednio u nas w cenie 25 zł.
 • Zamów ją przez internet. Przelej na konto
  76 1140 2004 0000 3402 5477 7350
  30 zł (25zł za płytę + 5 zł koszt przesyłki)
  w tytule napisz: 1 płyta Fileo,
  a dostaniesz pocztą na trenie Polski przesyłkę zawierającą naszą płytę.
  Przy zamówieniu większej ilości płyt możesz otrzymać rabat, więc skontaktuj się z nami, aby poznać cenę Twojego zamówienia. (e-mail: zespolfileo@wp.pl, tel. 668374136)
 • Przy jakichkolwiek wątpliwościach możesz napisać do nas e-mail, lub zadzwonić pod numer 668374136.
 • Fragmenty utworów.

  Texte alternatif

  Płyta Oczekując...

  okladka1

  W 2008 pojawiła się nasza pierwsza płyta będąca podsumowaniem ówczesnego dorobku muzycznego zespołu Fileo. Od tego momentu upłynęło sporo czasu i nakład płyty Oczekując... został wyczerpany. Mamy nadzieję, że kolejna płyta dostarczy wielu pozytywnych wrażeń i pozwoli zbliżyć się niejednemu słuchaczowi do Pana Boga.